podmenu

Blogerzy

Lista blogów

Maciej Staręga - przyśpieszenie maksymalneMaciej Staręga - szybciej i silniejMaciej Staręga, na nartach w Ramsau - ZaczynamyMaciej Staręga - Wracamy po przerwie z Ramsau am DachsteinMaciek Staręga z Soczi, przed team sprintamiMaciej Staręga z SocziMaciej Staręga - Czas na JakuszyceMaciej Staręga - Szary Oberhof, piękne LenzerheideMaciej Staręga - Zaczynamy TourMaciej Staręga - Polski WeekendMaciej Staręga z Passo LavazeMaciej Staręga na blogu: Brutalna rzeczywistośćMaciej Staręga o sprintach narciarskich, polskich skoczkach i...Maciej Staręga - jutro sprawdzian z CzechamiMaciej Staręga po dwóch biegach w MuonioMaciej Staręga - "Polska Moc"Maciej Staręga z Krasnej PolanyMaciej Staręga po sprintach z Liberca!Maciek Staręga po TDS.....Maciej Staręga z Oberhofu przed startem Tour de SkiMaciej Staręga - Kanada pachnąca... sprintamiMaciej Staręga- po Gallivare, przed Kuusamo!Maciej Staręga- przed inauguracją Pucharu Świata w Galliavare Maciej Staręga - po pierwszym starcie w Muonio.Maciej Staręga - po kontrolnym starcie w Muonio.Maciej Staręga z pogranicza szwedzko-fińskiego!MACIEJ STARĘGA-NOTKA Z TRAS 12.11.2011MACIEJ STARĘGA- NOTKA Z TRAS.NOTKI Z TRAS-Maciej Staręga-Czas Matur.MACIEJ STARĘGA O OOM 2009.NOTKI Z TRAS - 22.02.2009 -Maciek StaręgaNOTKI Z TRAS -15.01.2009-Maciej Staręga.NOTKI Z TRAS - 20.11.2008 - Maciej Staręga.NOTKI Z TRAS - 31.10.2008NOTKI Z TRAS - 29.03.2008 - Maciek StaręgaNOTKI Z TRAS - 6.02.2008Maciek Staręga- cz.IIINOTKI Z TRAS - MACIEK STARĘGAMACIEK STARĘGA - NOTKI Z TRAS 7.01.2008

Blog: MACIEJ STARĘGA

staręga maciej

Maciej Staręga - przyśpieszenie maksymalne

Po zgrupowaniu na Rogli (myślę dobrze przepracowanym) ruszamy z nowym tematem. Wspominałem we wcześniejszym artykule, że postaram się przybliżyć Wam jak wyglądają „szybkie” treningi, które stosujemy przygotowując się do sezonu. Dzisiaj o przyśpieszeniu maksymalnym.

Komentarzy: 2

2014-08-27 17:43

Czytaj więcej
staręga maciej

Maciej Staręga - szybciej i silniej

Rogla wita!!! Za nami około dwutygodniowa przerwa między zgrupowaniami w czasie, której można było pozałatwiać jakieś sprawy nie cierpiące zwłoki, załapać się na lekki wakacyjny urlopik (co nie oznacza wolnego od treningu, który niekiedy jest wręcz niesamowitą przyjemnością), zaliczyć zawody w Poroninie oraz odwiedzić bliskich i znajomych.

Komentarzy: 0

2014-08-12 15:12

Czytaj więcej
staręga maciej

Maciej Staręga, na nartach w Ramsau - Zaczynamy

Cykl przygotowań do nowego sezonu 2014/2015 ruszył pełną parą. Jeszcze niedawno kwiecień z tygodniem odpoczynku w Egipcie, majowe studiowanie, potem czerwiec, z pierwszym zgrupowaniem w Szczyrku, gdzie przez trzy tygodnie badaliśmy nasze organizmy i przyzwyczajaliśmy je do ciężkiej pracy. Teraz za to jesteśmy już w Ramsau.

Komentarzy: 0

2014-07-12 11:16

Czytaj więcej
Maciek

Maciej Staręga - Wracamy po przerwie z Ramsau am Dachstein

Dzisiejszego dnia Maciej Staręga wywalczył trzecie miejsce w biegu ze startu wspólnego na 30km klasykiem w ramach mistrzostw Austrii. W swojej nowej notce na blogu dzieli się z nami kolejnymi doświadczeniami oraz opowiada o kolejnych planach.

Komentarzy: 0

2014-03-23 16:22

Czytaj więcej
Maciej Staręga Davos 2013

Maciek Staręga z Soczi, przed team sprintami

Jutro na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi team sprinty w których Maciek Staręga pobiegnie z Maćkiem Kreczmerem. Maciek Staręga znalazł chwilkę czasu dla czytelników skipol-a, żeby krótko podzielić się swoimi refleksjami przed jutrzejszym dniem.

Komentarzy: 0

2014-02-18 21:30

Czytaj więcej
Maciej Staręga i kadra 2013

Maciej Staręga z Soczi

Maciej Staręga z Soczi. Krótko bo czasu brak - a to otwarcie Igrzysk Olimpijskich, a to bieg, a my zawracamy mu głowę. Wprawdzie jutro nie występuje w biegu łączonym, ale jak sam mówi obowiązków nie brakuje.

Komentarzy: 0

2014-02-08 19:48

Czytaj więcej

Maciej Staręga - Czas na Jakuszyce

Hej jesteśmy właśnie parę dni po Pucharze Świata w Nowym Mieście w Czechach. Weekend dobry z miejscem w 30 i z tego można być zadowolonym.

Komentarzy: 0

2014-01-17 14:56

Czytaj więcej
Starega Maciej

Maciej Staręga - Szary Oberhof, piękne Lenzerheide

Po biegu na 15km w Szwajcarii zakończyłem swoją tegoroczną przygodę z Tour the Ski.  Jakie ono było? Dla mnie na pewno bardzo udane, ale nie perfekcyjne...

Komentarzy: 0

2014-01-02 21:55

Czytaj więcej
Maciej Staręga Davos 2013

Maciej Staręga - Zaczynamy Tour

Zaczynamy Tour!!! Po świetnym weekendzie w Asiago oraz spokojnych, rodzinnych i pogodowo wiosennych świętach  przyszedł czas na ciężką przeprawę w Tour de Ski. No dobra, dla mnie może nie aż tak ciężką, bo po 3-4 starcie jadę do Szklarskiej Poręby przygotowywać się do Pucharu Świata w Nowym Meście i potem w Jakuszycach.

 

Komentarzy: 0

2013-12-27 21:07

Czytaj więcej
Maciej Staręga Davos 2013

Maciej Staręga - Polski Weekend

Tytuł myślę odpowiedni w świetle ostatnich wydarzeń. Widać, że narciarstwo klasyczne (biegi, kombinacja i skoki) w Polsce wreszcie ruszyło do przodu. Aż nie wiem od czego zacząć – sukces Adama Cieślara i bardzo dobre wyniki biegaczy na Uniwersjadzie, wygrana Kamila Stocha i wysoki poziom reszty naszych skoczków w Titisee, niezłe (moim zdaniem) biegi stylem dowolnym w wykonaniu Justyny Kowalczyk w Davos i wreszcie kolejne punkty PŚ dla naszej grupy zdobyte przez Sylwię Jaśkowiec, Agnieszkę Szymańczak i moje.

Komentarzy: 3

2013-12-16 19:53

Czytaj więcej
Maciej Staręga i kadra 2013

Maciej Staręga z Passo Lavaze

Passo Lavaze – to do tego pięknego miejsca przyjechaliśmy po startach w Seefeld. Starty potrzebne, ale których nie chciałbym rozpamiętywać. To nie były moje dni i widać to było na wynikach.

Komentarzy: 0

2013-12-11 16:50

Czytaj więcej
images/2013/Starega_Maciej_biegi_narciarskie_moda.jpg

Maciej Staręga na blogu: Brutalna rzeczywistość

Po dwóch dniach zawodów w Pucharze Świata w Kuusamo mam mieszane uczucia. W sprintach warunki były pode mnie i smarowanie było super. Wiedziałem, że będzie szansa na dobre miejsce i po cichu, bardzo po cichu, liczyłem, że może uda się dostać do finałów.

Brakowało niewiele i mogę się cieszyć, że w końcu w sprintach klasykiem wyszło. Z drugiej jednak strony, przepadła pierwsza szansa na punkty, a takich okazji nie należy marnować.

Bieg długi na 10km klasykiem to już zupełnie inna bajka. Z tego występu jestem jednak nieco bardziej niezadowolony niż ze sprintów. Sądzę, że stać mnie było na wynik około 20 sek. lepszy. Może gdyby narty lepiej trzymały, gdybym na ostatnich dwóch kilometrach nie osłabł i gdyby były nieco szybsze warunki. To jednak tylko gdybanie bo rzeczywistość jest taka, że wylądowałem na 82. miejscu i wielkiej satysfakcji nie może mi to dawać. W Pucharze Świata walczy się nie tylko z czasem, ale i z przeciwnikami.

No nic przeszłość przeanalizujmy, wyciągnijmy z niej wnioski i cenne doświadczenie, a swoją uwagę skupmy na przyszłości i kolejnych zawodach. Jutro nie biegnę biegu na 15km, głównie dlatego, że nie potrzebuje wielu startów na początku sezonu, który dopiero się zaczyna. Igrzyska w połowie lutego i trzeba uważać, by nie za wcześnie wypalić z formą, która mam nadzieję przyjdzie w odpowiednim momencie...

Dziś za to cieszmy się z sukcesów Justyny, kombinatorów(2 zrobiło kwalifikacje na Sochi) i dobrych wyników naszych dziewczyn :).

Maciej Staręga

Komentarzy: 1

2013-11-30 19:19

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów
Bieg Podhalański
Bieg Jaćwingów

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie
Winter Szus
Beskidski Cross
Tylko igrzyska
Biathlon
karpacz
DZN
Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością.
Szklarska Poręba
Jamrozowa Polana
Biegówki Bielsko
polskie nartorolki

Prawa autorskie © biegowki.pl